POMMERY Blue Sky Demi Sec (0,75l)

Royal Blue Sky je šumivé víno  světle žluté barvy s jemnými zlatavými odlesky. Jemné perlení a jemná krémová pěna. 


  • Na skladě
1 495 Kč
Kategorie: Pommery
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Demi-sec
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: Neročníkové
Barva / Typ: Bílé
 

Royal Blue Sky je šumivé víno  světle žluté barvy s jemnými zlatavými odlesky. Jemné perlení a jemná krémová pěna.   Svěží, čistá vůně s bohatým aroma čerstvého ovoce jako jsou bílé broskve, jablka a citrusové plody, doplněné o náznaky vanilky a mandlí. Na patře je toto víno osvěžující s náznakem minerality a citrusových tónů.

Výroba tohoho vína je založená na popularitě vína Pommery POP, ale Blue Sky se odlišuje svým vlastním unikátním charakterem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

pommery_logo

Firma Pommery byla založena v roce 1836 a může se tudíž opřít o zkušenosti získané za více než 160 let své činnosti. Champagne Pommery náleží ke skupině LVMH, která patří k předním světovým producentům luxusního vína. Pommery je velkou klasickou značkou šampaňského a je zárukou příjemně stráveného večera. Styl Pommery - to je dlouhodobě výjimečně vysoká kvalita vín, která se vyznačuje elegancí, diskrétností a výraznými aromaty. Významnou část svých surovinových potřeb pokrývá firma sklizní ze svých vlastních vinic. Archivní víno Pommery Vintage a Rosé se vyrábějí výhradně z hroznů vypěstovaných na vinicích, které patří firmě Pommery. V současné době jsou budovy firmy Pommery pocházející z 19. století vybaveny vysoce moderním zařízením, které umožňuje dokonalou kontrolu kvality.

V současném období, kdy lidé dávají přednost suchým nápojům, je důležité vědět, že to byla Jeanne-Alexandrine-Louise Pommery, která v roce 1879 uvedla na britský trh svoje Pommery Natur 1874, které leželo čtyři roky ve sklepě a bylo opatřeno mimořádně malým množstvím dozážního likéru. Majitelka pro ně užívala termín brut. Stala se tak zakladatelkou tradice suchých šampaňských vín. Firma Pommery byla zastoupena na našem trhu již před 2. světovou válkou. Jedna z 18 kilometrů chodeb jejích sklepů je nazvána Prague...