Pol Roger Rich Demi Sec (0,75l)

Třetina Pinot Noir, třetina Pinot meunier a třetina Chardonnay vytvářejí z cuvée Pol Roger Rich velmi klasický, noblesní doprovod ke všem vynikajícím dezertům. Vzhledem k našim zvyklostem je však vyhledáváno i jako samostatný, slavnostní nápoj. Má žlutozlatou barvu a plynulé perlení. 


  • Na skladě
1 290 Kč
Kategorie: Pol Roger
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Demi-sec
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: Neročníkové
Barva / Typ: Bílé
 

Třetina Pinot Noir, třetina Pinot meunier a třetina Chardonnay vytvářejí z cuvée Pol Roger Rich velmi klasický, noblesní doprovod ke všem vynikajícím dezertům. Vzhledem k našim zvyklostem je však vyhledáváno i jako samostatný, slavnostní nápoj. Má žlutozlatou barvu a plynulé perlení. Sladká, elegantní, ale přesto živá vůně s dotekem zralého angreštu, bílých peckovin a čerstvé vanilky. Překvapivě plná chuť s harmonickou kyselinou a příjemným ovocným závěrem, který je podpořen dotekem karamelu, koření a zralých mirabelek. Krásný zástupce šampaňského v kategorii Demi-sec.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

pr_logo

Tak jako všude ve Francii se i v této oblasti můžete setkat s kvalitou průměrnou, podprůměrnou, ale i vynikající. Mezi „vlajkové lodě“, jejichž jméno se stalo symbolem tradiční kvality a vysoké úrovně patří i vinařský dům Pol Roger. Firma, založená již roku 1849, je v současné době považovaná za jednu z nejmenších, co se týče objemu výroby, ale jednu z největších, co se týče prestiže.