de Sousa & Fils Cuvée 3A (0,75l)

Chuť je bohatá. Krásný kontrast mezi křupavou látkou vyjadřující sílu a velkou jemností. Velmi svěží a vytrvalý závěr. Vyvážené víno, které potěší milovníky výjimečných cuvée.

 

  • Na skladě
1 640 Kč
Kategorie: de Sousa & Fils
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
 


50% Avize, vesnice klasifikovaná jako Grand Cru Chardonnay, která se nachází v srdci Côte des Blancs, země, kde najdeme nejčistší křídu šampaňského.

25% Aÿ, vesnice klasifikovaná jako Grand Cru Pinot Noir, ležící na hranici mezi údolím Marne a Montagne de Reims. Tato stará réva je stále vyrobena ze starého Pinot Noir s malými zrny.

25% Ambonnay, vesnice klasifikovaná jako Grand Cru Pinot Noir, nacházející se v Montagne de Reims.

Rozhodli jsme se tam ponechat naše staré vinice, vysazené v padesátých letech, s nízkými výnosy, které ale dodávají ovoci větší zralost a koncentraci.
Na rozdíl od Chardonnay, která je křehkou a jemnou odrůdou, je Pinot Noir energická odrůda, která se velmi dobře přizpůsobuje vápencovým půdám, což dává vínám, která se vyznačují svou silou a konzistencí. Vůně je velmi jemná s těmito slavnými tóny červeného ovoce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

de_souse_logo

Produkce domu de Sousa & Fils činí 70 000 lahví ročně. Vinice vznikly před rokem 1890 a dnes je jejich rozloha 11 ha. Champagne de Sousa & Fils má originální a certifikovaný původ a nabízí výjimečnou kvalitu doprovázenou výhodnou cenou.