Novinka

MUMM Ice Xtra (0,75l)

  • 1 z 2

Mumm Ice Xtra je moderní alternativou tradičních demi-sec šampaňských vín značky Mumm. Bylo speciálně vyvinuto pro použití v mixologii. Díky dosážnímu likéru z vín zrajících v sudech po karibských rumech je Mumm Ice Xtra originálním vínem s exotickými a dřevitými tóny.


  • Na skladě
1 190 Kč
Kategorie: MUMM
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Demi-sec
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Barva / Typ: Bílé
 

Mumm Ice Xtra je výjimečné svěží šampaňské s příjemně zaoblenou chutí. Té bylo dosaženo inovativní přísadou inspirovanou postupy v lihovarnickém průmyslu – dosáží z rezervních vín, která zrála v sudech po karibských rumech. Mumm Ice Xtra nejlépe chutná na ledu nebo jako součást koktejlů.

Díky demi-sec dosáži vyniká Mumm Ice Xtra osobitou kombinací kulatosti a svěžesti s jemnými dřevitými a vanilkovými tóny, díky nimž je ideální obzvláště pro použití v mixologii.

Mumm Ice Xtra je příjemným, neotřelým společníkem pro slunečné dny, k lehkému obědu nebo jen tak k odpočinku pod pergolou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

mumm_logo

Vinařský dům G. H. Mumm na výrobu šampaňského byl v Remeši formálně založen v roce 1827. Aby měli jeho majitelé jistotu, že jejich šampaňské bude co nejkvalitnější, nakupovali hrozny přímo od pěstitelů z těch nejlepších oblastí namísto nákupu šťávy nebo moštu z hroznů. Dne 16. listopadu 1876 nechal Georges Hermann Mumm u příslušných úřadů v Remeši zaregistrovat název „Cordon Rouge“, který je dnes synonymem vynikající pověsti tohoto vinařství. V roce 1875 se rozhodl ozdobit každou ze svých lahví vysoce ceněnou Cordon Rouge neboli rudou stuhou Légion d’Honneur, nejvyšším francouzským civilním vyznamenáním, jež vytvořil Napoleon I. Kromě toho, že je Cordon Rouge symbolem výtečnosti, ztělesňuje také ducha, který je hnací silou tohoto vinařství: úsilí o dokonalost, duch dobrodružství a pestrosti.

Šampaňské G. H. Mumm nalezneme ve více než 100 zemích celého světa, přičemž v Evropě je to přední značka šampaňského, zejména pak ve Francii a Itálii. Společnost rovněž pracuje na rozšíření svých trhů do Asie. S téměř osmi miliony lahví prodaných každý rok po celém světě je dům G. H. Mumm v současné době třetím největším výrobcem šampaňského na světě. Celou filozofii domu G. H. Mumm lze shrnout do známého sloganu Georgese Hermanna de Mumma „Jen to nejlepší“.