Pol Roger Brut Réserve (0,75l) v dárkové krabičce

  • 1 z 2

Šampaňské, které poznáte na „první pohled“, a to nejen díky etiketě, která se nezměnila od roku 1849. U tohoto šampaňského se kaly setřásají ručně podle původních tradic. Mohutná a přitažlivá vůně nejprve přináší aroma hrušky a manga, až poté uvolňuje tóny zimolezu a bílého jasmínu doplněné o vanilku a briošku. Chuť je dynamická, příjemně harmonická a svěží.


  • Na skladě
1 330 Kč
Kategorie: Pol Roger
Barva / Typ: Bílé
Obsah cukru: Brut
Oblast: Champagne
Velikost lahve: 0,75l
Ročník: Neročníkové
Balení: Dárkové balení
Země původu: Francie
 

Tradiční šampaňské cuvée. Víno slámové barvy s jemným a pravidelným perlením. Živá, ovocná, přesto překvapivě elegantní vůně s tóny čerstvých lučních květů, tvarohu a charakteristických máslových sušenek. Harmonická, elegantní a komplexní chuť s výborně zakomponovanou kyselinou s dotekem čerstvých meruněk a sladkého pečiva. Víno je harmonickým složením tří tradičních odrůd: Pinot noir mu dodává strukturu, tělo a statnost, Pinot meunieur přináší svěžest, kulatost a ovocnost a Chardonnay přispívá k eleganci a lehkosti. Výsledkem je víno, které se rozpozná na „první pohled“, a to nejen podle etikety, jež se nezměnila od roku 1849.

Nadprůměrné základní šampaňské vhodné jako aperitiv nebo například k ústřicím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

pr_logo

Tak jako všude ve Francii se i v této oblasti můžete setkat s kvalitou průměrnou, podprůměrnou, ale i vynikající. Mezi „vlajkové lodě“, jejichž jméno se stalo symbolem tradiční kvality a vysoké úrovně patří i vinařský dům Pol Roger. Firma, založená již roku 1849, je v současné době považovaná za jednu z nejmenších, co se týče objemu výroby, ale jednu z největších, co se týče prestiže.