Pierre Gobillard Millésime 2009 Cuvée Florence (0,75l)

Prostřednictvím tohoto šampaňského zvýrazňuje vinařství Pierre Gobillard zvláštní charakter výjimečné sklizně a zároveň uchovává styl vinařství. Šampaňské z odrůd Chardonnay (80%), Pinot Noir (20%). Při podávání vzniká bohatá pěna. Temperamentní šumění vytváří nádherný koberec bublin. Barva je zlatožlutá. Víno má nádhernou průzračnost. Vůně je zaoblená a plná s aromaty sušeného ovoce a kapkou medu.

  • Na skladě
1 460 Kč
Kategorie: Pierre Gobillard
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: 2009
Barva / Typ: Bílé
 
Prostřednictvím tohoto šampaňského zvýrazňuje vinařství Pierre Gobillard zvláštní charakter výjimečné sklizně a zároveň uchovává styl vinařství. Šampaňské z odrůd Chardonnay (80%), Pinot Noir (20%). Při podávání vzniká bohatá pěna. Temperamentní šumění vytváří nádherný koberec bublin. Barva je zlatožlutá. Víno má nádhernou průzračnost. Vůně je zaoblená a plná s aromaty sušeného ovoce a kapkou medu. Lehce provzdušněná citronovými tóny. Chuť je živá s nakyslými tóny. Když se utiší exploze bublin, čich zaznamená tóny sušeného ovoce a medu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Šampaňský dům Pierre Gobillard se nachází v Hautvillers, kolébce šampaňského, kde žil mnich Dom Pérignon. Jejich vinice se rozkládají na území Hautvillers a Cumières. Florence a Hervé Gobillardovi tvoří již čtvrtou generaci vinařů rodiny Gobillard. Dnes se k podniku připojili jejich děti Pierre-Alexis a Chloé.