ROGER MANCEAUX Héritage 2012 Premier Cru (0,75l) v dárkové krabičce

Tento jedinečný ročník zrající v dubových sudech je plodem vynikající sklizně roku 2012. Směs 60% Pinot Noir Grand Cru Mailly Champage a 40% Chardonnay 1er Cru Taissy, toto ročník 2012 pochází z nejprestižnějších terroirů.

Toto výjimečné šampaňské bude ideálním partnerem pro vaše aperitivy. Můžete jej snadno spárovat s filé z podešve nebo langustinovým carpaccio.


  • Na skladě
1 580 Kč
Kategorie: Roger Manceaux
Barva / Typ: Bílé
Obsah cukru: Brut
Oblast: Champagne
Velikost lahve: 0,75l
Ročník: 2012
Balení: Dárkové balení
Země původu: Francie
 

Toto unikátní Cuvée zrálo v dubových sudech a je produktem vynikajícího roku 2012. Má krásně zlatožlutou barvu se stříbřitými odlesky a pravidelný provazec bublinek. Vůni vévodí závěr, který je velmi elegantní a svěží. Cítit můžeme tóny bílých květů posílené nádechem mateří kašičky. Chuť je plná a harmonická s tóny bílých květů a čerstvého pečiva. Toto Cuvée pochází z proslulých vinic Grand Cru v Mailly a Premier Cru v Taissy, a obsahuje 60% Pinot Noir a 40% Chardonnay. Toto výjimečné šampaňské se skvěle hodí jako aperitiv, či jako společník pro prosluněný oběd, kdy dokonale podtrhne chuť platýze, či carpaccia z krevet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

rogermanceaux_logo

Šampaňský dům Roger Manceaux je

  • 5 generací milovníků vinic počínaje Edmondem, po něm René, pak Roger a teď Patrik a jeho děti.
  • 5 vesnic „Montagne de Reims“: Rilly la Montagne, Taissy, Trois-Puits a Villers-Allerand klasifikované jako Premier Cru a Mailly-Champagne klasifikované jako Grand Cru.
  • 3 odrůdy hroznů: také hlavně Pinot Noir Chardonnay a Pinot Meunier.
  • Respektování tradic a biologické rozmanitosti, integrované vinohradnické postupy. Od roku 2016 má Manceaux certifikaci vysoké ekologické hodnoty.
  • Odbornost předávaná z generace na generaci a inovace ve vinicích a také ve výrobě vína.