Demoiselle Vranken Brut ROSÉ E.O. (0,75l) v dárkové krabičce

  • 1 z 2

Čistá a přímá vůně odhaluje krásný buket červených bobulí, který se vyvíjí od lesních jahod k malinám. Následuje několik jemných tónů čerstvého toastu a pečiva, které dodávají této ovocné směsi hloubku a strukturu. Na patře se tóny ovoce a teplého pečiva potvrzují. Víno odhaluje dokonalou rovnováhu mezi tělem a velmi poutavou svěžestí.


  • Na skladě
995 Kč
Kategorie: Demoiselle Vranken
Barva / Typ: Růžové
Obsah cukru: Brut
Oblast: Champagne
Velikost lahve: 0,75l
Ročník: Neročníkové
Balení: Dárkové balení
Země původu: Francie
 

Hrozny

Odrůdy: 80 % Chardonnay a 20 % Pinot Noir

 

Chuť

Barva tohoto růžového šampaňského skutečně upoutá. Jemné bublinky odrážejí světlo z nesčetných úhlů a zdůrazňují jeho jemné lososově růžové odstíny. Čistá a přímá vůně odhaluje krásný buket červených bobulí, který se vyvíjí od lesních jahod k malinám. Následuje několik jemných tónů čerstvého toastu a pečiva, které dodávají této ovocné směsi hloubku a strukturu. Na patře se tóny ovoce a teplého pečiva potvrzují. Víno odhaluje dokonalou rovnováhu mezi tělem a velmi poutavou svěžestí. To mu dodává skutečný charakter.

 

Párování k jídlu

Skvěle se hodí k lososovi či dezertům s červeným ovocem (třešňový koláč, jahodová bublanina, či jahody Wimbledon).

Doporučená teplota servírování je 8 - 10°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Champagne Vranken je renomovaný výrobce s dlouholetou tradicí. Vinařství bylo založeno v roce 1976 ve městě Reims.

Vranken produkuje širokou škálu šampaňských, včetně blanc de blanc, brut, rosé a používá pouze ty nejlepší hrozny z vlastních vinic, které se nacházení v regionu Champagne.

Champagne Vranken se také angažuje v oblasti udržitelnosti a ochraně životního prostřední. Vinařství používá výhradně hrozny z vlastních vinic, což zajišťuje kontrolu nad celým procesem výroby a minimalizaci dopadu na životní prostředí. Další investicí jsou technologie umožňující obnovu půdy, vody a minimalizace nebo úplné odbourání chemických hnojiv a pesticidů.