Demoiselle Demi Sec E.O. (0,75l)

Šampaňské má zlatožlutou barvu připomínající citrín. Pak vás uchvátí okouzlující a přitažlivá vůně bílých květů, sušených citrusů a lehce kandovaných meruněk. Toto víno má příjemně hedvábný pocit v ústech, který umocňují všechny vůně vnímané nosem. Vyšší dosáž mu dodává opulentní sladkost a zdůrazňuje intenzivní ovocné aroma, které je v nádherné rovnováze se svěžestí a živostí.


  • Na skladě
995 Kč
Kategorie: Demoiselle Vranken
Barva / Typ: Bílé
Obsah cukru: Doux
Oblast: Champagne
Velikost lahve: 0,75l
Ročník: Neročníkové
Balení: Holá láhev
Země původu: Francie
 

Hrozny

Odrůdy: Chardonnay, Pinot Noir a Meunier

 

Chuť

Šampaňské má zlatožlutou barvu připomínající citrín, kterou prostupují jemné, intenzivní až čiperné bublinky. Pak vás uchvátí okouzlující a přitažlivá vůně bílých květů, sušených citrusů a lehce kandovaných meruněk. V závěru se objevuje mirabelkový švestkový džem akcentovaný jemnými tóny tabáku. Toto víno má příjemně hedvábný pocit v ústech, který umocňují všechny vůně vnímané nosem. Vyšší dosáž mu dodává opulentní sladkost a zdůrazňuje intenzivní ovocné aroma, které je v nádherné rovnováze se svěžestí a živostí. Je dokonale vyvážené a na jazyku zanechává nádherně příjemný závěr.

 

Párování k jídlu

Toto plné šampaňské vytváří nečekané momenty zejména v kombinaci s čerstvým ovocem nebo dezerty. Nebo zkuste do tvořítka na led dát krom vody i ovoce s trochou čerstvé máty, citrusové kůry či jedlých květů. Pak tento gurmánský led dejte do větší sklenice na šampaňské nebo bílé víno a dolijte vychlazeným šampaňským Demoiselle Sweet E.O. Nápadité a úžasně osvěžující pohoštění jak po vizuální, tak po chuťové stránce!

Doporučená teplota servírování je 8-10°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Champagne Vranken je renomovaný výrobce s dlouholetou tradicí. Vinařství bylo založeno v roce 1976 ve městě Reims.

Vranken produkuje širokou škálu šampaňských, včetně blanc de blanc, brut, rosé a používá pouze ty nejlepší hrozny z vlastních vinic, které se nacházení v regionu Champagne.

Champagne Vranken se také angažuje v oblasti udržitelnosti a ochraně životního prostřední. Vinařství používá výhradně hrozny z vlastních vinic, což zajišťuje kontrolu nad celým procesem výroby a minimalizaci dopadu na životní prostředí. Další investicí jsou technologie umožňující obnovu půdy, vody a minimalizace nebo úplné odbourání chemických hnojiv a pesticidů.