Ruffin & Fils Cuvée de Réserve Brut Mathusalem (6l) v dřevěné krabici

Cuvée de Reserve je odrazem šampaňského vinařství a jeho půdy. Tvoří ho směs 70 % hroznů odrůdy Pinot Meunier, 10 % Pinot Noir a 20 % Chardonnay. Charakter této kupáže již od samotného počátku předznamenává její světlá barva a svěží, elegantní řetězec bublin. Přímočarý buket je jen potvrzením jejích vlastností a probouzí každičký smysl, neboť se rozvíjí do ovocného aroma s elegantním květinovým nádechem.


  • Na skladě
10 990 Kč
Kategorie: Ruffin & Fils
Velikost lahve: 6l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Barva / Typ: Bílé
 

Cuvée de Reserve je odrazem šampaňského vinařství a jeho půdy. Tvoří ho směs 70 % hroznů odrůdy Pinot Meunier, 10 % Pinot Noir a 20 % Chardonnay.

Charakter této kupáže již od samotného počátku předznamenává její světlá barva a svěží, elegantní řetězec bublin. Přímočarý buket je jen potvrzením jejích vlastností a probouzí každičký smysl, neboť se rozvíjí do ovocného aroma s elegantním květinovým nádechem. Toto dokonale vyvážené značkové víno plné života odhaluje po provzdušnění výslednou chuť s náznakem koláčů a stopami sušeného ovoce, díky čemuž získává nesrovnatelnou bohatost.

Chcete-li ocenit jeho skutečný charakter, vychutnejte si toto robustní, plné a intenzivní šampaňské jako aperitiv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ruffin_logo

Rodinné vinařství založené v roce 1947 Jeanem Ruffinem. K němu se v rocce 1965 přidaly pak jeho tři synové a v roce 1995 převzal vinařství jeho vnuk Alexander.

Vinařství sídlí v Étoges (Cote de Blancs) a má přes 14 hektarů vinic.