Veuve Clicquot Sunrays Ice Bucket (1ks)

Plastový chlaďák (ice bucket) na dvě láhve nebo jednu láhev Magnum v oranžové barvě, typické pro šampaňský dům Veuve Clicquot. Perfektní pro oslavy, především pro svůj elegantní vzhled. Stačí ho naplnit ledem a vodou a párty může začít!


  • Na skladě
995 Kč
Kategorie: Příslušenství
 

Plastový chlaďák (ice bucket) na jednu láhev v oranžové barvě, typické pro šampaňský dům Veuve Clicquot! Vhodný pro víno, prosecco či šampaňské. Perfektní pro oslavy, především pro svůj elegantní vzhled. Stačí ho naplnit ledem a vodou a párty může začít!

Skvělý dárek pro milovníky šampaňského Veuve Clicquot.

Sunrays Ice Bucket, první Ice Bucket vyrobené ze 100% recyklovaných materiálů s elegantním designem.

Šampaňské by mělo být vždy správně vychlazené, a to nejen z praktických důvodů při otevírání láhve, ale především kvůli chuti. Jedině tak totiž máte šanci objevit všechny vrstvy vůně a chutě, které šampaňské nabízí. Více o nachlazení šampaňského si můžete přečíst zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

vcp_logo

V roce 1772 založil Philippe Clicquot podnik na výrobu vína se jménem Clicquot.

Jeho syn François, který rodinný podnik převzal, se v roce 1798 oženil s Barbe Nicole Ponsardin. Když François v roce 1805 zemřel, rozhodla se mladá vdova, jíž v té době bylo 27 let, pokračovat v odkazu svého manžela. Jako žena s vizí se stala „hnací silou“ proslulosti a úspěchu značky, která se v roce 1810 přejmenovala na Veuve Clicquot Ponsardin.

S neutuchající snahou prosazovat vynikající kvalitu a inovaci vymyslela v roce 1816 madam Clicquot „table de remuage“ (systém odstranění usazenin v láhvi) s cílem získat vyčeřené šampaňské bezkonkurenční kvality. Jako projev uznání její odvahy a rozhodnosti byla ve své době známa jako „Grand Dame of Champagne“.

Madame Clicquot postupně své dovednosti využila k rozvoji výjimečné vinařské oblasti o rozloze 515 hektarů v srdci nejlepších vinic kraje Champagne.

V dnešní době značka Veuve Clicquot i nadále ve Francii i v zahraničí zosobňuje hodnoty, kterých si Madame Clicquot cenila: modernost a odvaha spojená s důrazem na prvotřídní kvalitu a odborné znalosti.

Šampaňské Veuve Clicquot Ponsardin patří do skupiny LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) - největšího světového podniku s luxusním zbožím, vlastnícího jedinečné portfolio s více než 60 prestižními značkami.