POMMERY POP Blue Extra Dry (0,2l)

Lehce provokativní POP je především nekonvenční šampaňské, avantgardní a jedinečné. Svěží, elegantní a živá vůně, které dominují nejdříve květinové noty růže následně gurmánské tóny bílé nektarinky. To vše doplněno jemným kořením. Chuť je vyvážená a nádherně hedvábná. Tóny čerstvých meruněk se mísí s vůní grilovaných mandlí.


  • Na skladě
395 Kč
Kategorie: Pommery
Barva / Typ: Bílé
Obsah cukru: Extra Dry
Oblast: Champagne
Velikost lahve: 0,2l
Ročník: Neročníkové
Balení: Holá láhev
Země původu: Francie
 

Lehce provokativní POP je především nekonvenční šampaňské, avantgardní a jedinečné.

 

HROZNY

Odrůdy: Chardonnay, Pinot Noir a Meunier

Chardonnay pochází z převážně z Grand Cru vinic.

 

CHUŤ

Šampaňské světle zlaté barvy s velmi intenzivním leskem. Svěží, elegantní a živá vůně, které dominují nejdříve květinové noty růže následně gurmánské tóny bílé nektarinky. To vše doplněno jemným kořením. Chuť je vyvážená a nádherně hedvábná. Tóny čerstvých meruněk se mísí s vůní grilovaných mandlí. Závěr je pikantní, s nádechem červeného rybízu.

 

PÁROVÁNÍ K JÍDLU

POP se bude vyjímat kdykoli, vylepší každý večírek. Vychutnejte si ho s přáteli ve dne i v noci.

Ideální teplota podávání je 8 - 10°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

pommery_logo

Firma Pommery byla založena v roce 1836 a může se tudíž opřít o zkušenosti získané za více než 160 let své činnosti. Champagne Pommery náleží ke skupině LVMH, která patří k předním světovým producentům luxusního vína. Pommery je velkou klasickou značkou šampaňského a je zárukou příjemně stráveného večera. Styl Pommery - to je dlouhodobě výjimečně vysoká kvalita vín, která se vyznačuje elegancí, diskrétností a výraznými aromaty. Významnou část svých surovinových potřeb pokrývá firma sklizní ze svých vlastních vinic. Archivní víno Pommery Vintage a Rosé se vyrábějí výhradně z hroznů vypěstovaných na vinicích, které patří firmě Pommery. V současné době jsou budovy firmy Pommery pocházející z 19. století vybaveny vysoce moderním zařízením, které umožňuje dokonalou kontrolu kvality.

V současném období, kdy lidé dávají přednost suchým nápojům, je důležité vědět, že to byla Jeanne-Alexandrine-Louise Pommery, která v roce 1879 uvedla na britský trh svoje Pommery Natur 1874, které leželo čtyři roky ve sklepě a bylo opatřeno mimořádně malým množstvím dozážního likéru. Majitelka pro ně užívala termín brut. Stala se tak zakladatelkou tradice suchých šampaňských vín. Firma Pommery byla zastoupena na našem trhu již před 2. světovou válkou. Jedna z 18 kilometrů chodeb jejích sklepů je nazvána Prague...