Novinka

Demoiselle Vranken Brut E.O. Magnum (1,5l) v dárkové krabičce

  • 1 z 2

První pohled neklame, z jeho světle žlutozeleného odstínu hned od začátku cítíme v tomto víně přítomnost Chardonnay. Jeho krásně lesklé vinné pozadí umožňuje zvýraznění a jiskření bublinek, které neúnavně stoupají ve sklenici.


  • Na skladě
1 995 Kč
Kategorie: Champagne
Velikost lahve: 1,5l
Země původu: Francie
Barva / Typ: Bílé
 

V ústech umí překvapit, protože se skvěle odhaluje ve velmi velké tekutosti a homogenitě. Ví, jak být lehký a jemný, ale s dobrou strukturou a odolností, což mu dodává jeho kouzlo. Je to lahodné víno s lehkým přístupem, ale překvapivou délkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Champagne Vranken je renomovaný výrobce s dlouholetou tradicí. Vinařství bylo založeno v roce 1976 ve městě Reims.

Vranken produkuje širokou škálu šampaňských, včetně blanc de blanc, brut, rosé a používá pouze ty nejlepší hrozny z vlastních vinic, které se nacházení v regionu Champagne.

Champagne Vranken se také angažuje v oblasti udržitelnosti a ochraně životního prostřední. Vinařství používá výhradně hrozny z vlastních vinic, což zajišťuje kontrolu nad celým procesem výroby a minimalizaci dopadu na životní prostředí. Další investicí jsou technologie umožňující obnovu půdy, vody a minimalizace nebo úplné odbourání chemických hnojiv a pesticidů.