Alfred Gratien Brut Rosé (0,75l)

V tomto růžovém Champagne je jasně patrný styl značky Alfred Gratien. Rafinované cuvée, ve kterém se elegance Chardonnay a ovocné tóny jemně snoubí s Pinot Meunier. Intenzivnější, lehce růžové barvy s měkkými měděnými odlesky je dosaženo přidáním tichého vína Pinot Noir. 


  • Na skladě
1 050 Kč
Kategorie: Alfred Gratien
Barva / Typ: Růžové
Obsah cukru: Brut
Oblast: Champagne
Velikost lahve: 0,75l
Ročník: Neročníkové
Balení: Holá láhev
Země původu: Francie
 

V tomto růžovém Champagne je jasně patrný styl značky Alfred Gratien. Rafinované cuvée, ve kterém se elegance Chardonnay a ovocné tóny jemně snoubí s Pinot Meunier. Intenzivnější, lehce růžové barvy s měkkými měděnými odlesky je dosaženo přidáním tichého vína Pinot Noir. Má jemné, velmi dlouhotrvající perlení. Aroma Chardonnay se jemně snoubí s ovocitým buketem Pinotu Noir. V chuti se skvěle snoubí vyšší aromatika se svěžestí červeného bobulového ovoce, zejména malin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

alfredgratien_logo

Alfred Gratien je značka Champagne s dlouhou tradicí, která nikdy nepřistoupila na filosofii "průmyslové výroby" a dodnes ctí tradiční hodnoty a výrobní postupy. Alfred Gratien nabízí "ručně vyráběnou" champagne, která ctí kvalitu a jedinečnost. Kvalita a styl této značky je oceňován, jak v zahraničí, tak i v samotné Francii: přes 80% pařížských restaurací oceněných Michelinskou hvězdou má ve svojí nabídce Champagne Alfred Gratien. Tato značka se podávala i na palubách nadzvukových letadel Concorde.