Pol Roger Rosé Vintage 2015 (0,75l) v dárkové krabičce

Růžové šampaňské z odrůd 60% Pinot Noir a 40% Chardonnay. Před druhotnou fermentací se přidává 15% tichého vína z Pinot Noir. Zraje v lahvi na kvasinkách minimálně 7 let. Má výraznou růžovou barvu s briliantovými odlesky a pravidelným živým perlením. Komplexní, extraktivní a ovocná vůně s tóny čerstvých pomerančů, grapefruitů a s dotykem jahod, fialek a černého rybízu. 


  • Na skladě
1 990 Kč
Kategorie: Pol Roger
Barva / Typ: Růžové
Obsah cukru: Brut
Oblast: Champagne
Velikost lahve: 0,75l
Ročník: 2015
Balení: Dárkové balení
Země původu: Francie
 

Růžové šampaňské z odrůd 60% Pinot Noir a 40% Chardonnay. Před druhotnou fermentací se přidává 15% tichého vína z Pinot Noir. Zraje v lahvi na kvasinkách minimálně 7 let. Má výraznou růžovou barvu s briliantovými odlesky a pravidelným živým perlením. Komplexní, extraktivní a ovocná vůně s tóny čerstvých pomerančů, grapefruitů a s dotykem jahod, fialek a černého rybízu. Harmonická, minerální a plná chuť s příjemným dlouhým závěrem. Díky výraznějšímu ovocnému aroma se víno dokonale snoubí s krémovými deserty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

pr_logo

Tak jako všude ve Francii se i v této oblasti můžete setkat s kvalitou průměrnou, podprůměrnou, ale i vynikající. Mezi „vlajkové lodě“, jejichž jméno se stalo symbolem tradiční kvality a vysoké úrovně patří i vinařský dům Pol Roger. Firma, založená již roku 1849, je v současné době považovaná za jednu z nejmenších, co se týče objemu výroby, ale jednu z největších, co se týče prestiže.