Krug Vintage 1995 Magnum (1,5l) v dřevěné krabičce

Toto magnum strávilo více než 15 let ve sklepích Krug, kde získávalo hloubku, harmonii, jemnost a eleganci. Zakorkované bylo v zimě 2004/2005.

Rok 1995 byl bezesporu jedinečným rokem v Champagne - mírná zima a extrémně vysoké teploty. Krug 1995 je složen z vín s velkou mírou ovocného projevu a zároveň je velmi svěží i elegantní.


  • Skladem
24 990 Kč
Kategorie: Krug
Velikost lahve: 1,5l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: 1995
Barva: Bílé
 

Toto magnum strávilo více než 15 let ve sklepích Krug, kde získávalo hloubku, harmonii, jemnost a eleganci. Zakorkované bylo v zimě 2004/2005.

Rok 1995 byl bezesporu jedinečným rokem v Champagne - mírná zima a extrémně vysoké teploty. Krug 1995 je složen z vín s velkou mírou ovocného projevu a zároveň je velmi svěží i elegantní.

Krug 1995 si můžete vychutnat hned, ale i za několik let. Stejně jako všechna šampaňská této značky má Krug 1995 velmi vysoký potenciál stárnutí a získají s časem.

 Chuť: Krug 1995 má lesklou světle zlatou barvu a hravé proudy bublinek. Tvoří vzácnou kombinací zralosti a jemnosti s voňavými tóny bílých květů, čerstvě upečeného perníku a kandovaným ovocem spolu se zralým melounem. Krug 1995 je bohaté, plné, sametové s nádechem mandlí a medu a dokonale vyvážené s čerstvými citrusovými plody a růžový grepem.

Šampaňské by mělo být skladováno ve vinném sklepě, nebo v chladu (mezi 10 až 15 ° C). V suchu a mimo dosah světla.

Pokud nemáte Krug Joseph sklenice, možná dejte přednost bílé sklenici na burgundské před klasickou flétnou, ta lépe umožní vyjádření chutí a vůní Krug Champagne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

krug_logo

Když Johann-Joseph Krug založil v roce 1843 firmu Krug na výrobu šampaňského, bylo jeho snem dát své jméno ničemu menšímu než výjimečnému šampaňskému.

Aby toho dosáhl, stanovil si několik pravidel, z nichž nejdůležitější bylo: nikdy nedělat kompromisy ohledně kvality.

O šest generací později by jistě schvaloval to, jak jeho potomci důsledně dodržují závazek dosahovat vynikající kvality. Krug je jedním z velice mála šampaňských, která produkují pouze prvotřídní směsi. Závazek pouze té nejvyšší kvality a jedinečné odborné znalosti Krug při výrobě šampaňského vysvětlují jeho celosvětové renomé.

Vína jsou vyráběna z pečlivě vybraných hroznů chardonnay, pinot noir, a pinot meunier. Krug je strážcem tradice oblasti Champagne, kde se vína stále fermentují v malých dubových soudcích, které jim dodávají výjimečnou jemnost.

Dalším charakteristickým znakem stylu Krug je, že vína jsou ponechána zrát nejméně 6 až 8 let, a tím vzniká odlišná komplexnost a schopnost graciézního zrání.

Rodinní příslušníci rodiny Krugových každoročně míchají různá vína, která o 6 až 8 let později budou mít vysokou kvalitu a styl jejich předků. Skutečně výjimečná léta jsou požehnané směsi výběrového vína.

Díky metodám, které zaručují výrobu a míchání pouze výjimečného šampaňského, díky vinici o rozloze 19 hektarů, díky kvalitě 56 hektarů vinic, z nichž firma kupuje cenné hrozny, a díky svým zásobám, které mají hodnotu 7leté produkce, není divu, že Krug je zárukou prvotřídních šampaňských.

Šampaňské Krug patří do skupiny LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) - největšího světového podniku s luxusním zbožím, vlastnícího jedinečné portfolio s více než 60 prestižními značkami.

 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.