Novinka

JEEPER #Luxe Silver Jéroboam (3l)

#LUXE SILVER - Zázrak z půdy v srdci Champagne. Speciální edice luxusní stříbrné láhve určené pro hédonisty, vyhledávající slast a nic než slast a cenících si různorodosti. Bez zákazů a omezení. 60 % Chardonnay, 25 % Pinot Noir a 15 % Meunier.


  • Na skladě
239 000 Kč
Kategorie: Jeeper
Velikost lahve: 3l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: Neročníkové
Barva / Typ: Bílé
 

#LUXE

#LUXE SILVER - Zázrak z půdy v srdci Champagne. Speciální edice luxusní stříbrné láhve určené pro hédonisty, vyhledávající slast a nic než slast a cenících si různorodosti. Bez zákazů a omezení.

 

hrozny

Odrůdy: 60 % Chardonnay, 25 % Pinot Noir a 15 % Meunier.

Hrozny Chardonnay pochází z nejlepších Crus Cahmapagne, Pinot Noir pochází z prestižní Cru d’Ambonnay.

 

Zrání

První kvašení části Chardonnay probíhá v dubových sudech pro větší komplexitu vína.

Dosáž: 6 g/l - brut

Dosážní likér si vyrábí dům sám z jejich Grand Cru Chardonnay. 

 

Chuť

Šampaňské má jemné perlení, výraznou ovocnou vůni a delikátní chuť exotického ovoce.

 

Součástí koupi této láhve je dvoudenní letecký výlet pro dvě osoby do Champagne, s prohlídkou vinařství a vinic Jeeper, ubytování a večeře s degustací v Maison Jeeper, prohlídka Reims a Epernay. Včetně transferu a českého průvodce / překladatele. Po dohodě možnost prodloužení výletu, návštěvy dalších vinařství, apod..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bývalý majitel pojmenoval svou značku Champagne Jeeper na počest džípu Willys, který získal od americké armády na konci druhé světové války a který mu umožňoval v klidu objíždět vinice.

Vinařství se nachází v obci Faverolles et Coëmy nedaleko Remeše na severozápadě regionu Champagne a zaměstnává přibližně 45 lidí. Vína Champagne Jeeper jsou distribuována po celé Francii i v zahraničí a mají své pobočky také ve Spojených státech a v Japonsku.

Vinice

Jeeper vlastní více než padesát hektarů vinic na nejlepších pozemcích (v Montagne de Reims, Côte des Blancs, údolí Marne, údolí Ardres) v historicky proslulých obcích, jako jsou Ambonnay, Cramant, Bouzy, Oger, Vincelles, Trélou sur Marne, Ville-Dommange, Savigny sur Ardres, což jim dává dokonalé pokrytí celého regionu Champagne.