Henriot Cuvée des Enchanteleurs 2006 (0,75l) v dárkové krabičce

Ročníková vína se produkují opravdu jen v nejlepších ročnících. Klíčem k vysoké kvalitě zdejších vín je také trpělivost. Všechna vína leží na kalech i několikanásobně déle, než je zákonná lhůta.

O prestižním Cuvée des Enchanteleurs to platí dvojnásob. Velké víno se schopností vyzrávat i několik desítek let. 100% hroznů z poloh Grand Cru. Aktuálním ročníkem je 2006.


  • Skladem
4 990 Kč
Kategorie: Henriot
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Demi-sec
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: 2006
 

Ročníková vína se produkují opravdu jen v nejlepších ročnících. Klíčem k vysoké kvalitě zdejších vín je také trpělivost. Všechna vína leží na kalech i několikanásobně déle, než je zákonná lhůta. I proto jsou právě nyní aktuálními ročníky 2006.

O prestižním Cuvée des Enchanteleurs to platí dvojnásob. Velké víno se schopností vyzrávat i několik desítek let. 100% hroznů z poloh Grand Cru. Aktuálním ročníkem je 2006

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

henriot_logo

Champagne Henriot, jeden z posledních nezávislých a původní rodinou vlastněných domů v Champagne, si už v roce 1905 zvolil císař František Josef I. za svého dodavatele "dvorního Champagne". Henriotovy si pak zavázal k dodávkám zvláštním císařským patentem.

Dům byl založen roku 1808 Apolline Henriotovou. Již od počátků výroby Champagne v domě Henriotových se kladl velký důraz na kvalitu vinic a preciznost vinifikace.

Vína Henriot vynikají především dokonalou harmonií, ušlechtilostí a jemnějším, ale brilantním perlením.

 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.