Akce 595,-

Victor Dravigny Brut (0,75l)

Cuvée z odrůd 50% Pinot Meunie, 30% Chardonnay a 20% Pinot Noir, dosáž 10g/l. Aromatická avšak delikátní chuť s prvky citrusů a bílých květů. Komplexní vyvážené víno s kulatou a svěží strukturou. Pro vinařství, patřící pod Chateau d'Avize, je důležitý soulad s přírodou, proto upřednostňuje pro péči o vinice přípravky na bázi rostlinných a minerálních látek a pravidelné obdělávání půdy. 


  • Skladem
595 Kč
Kategorie: Champagne
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Barva: Bílé
 

Cuvée z odrůd 50% Pinot Meunie, 30% Chardonnay a 20% Pinot Noir, dosáž 10g/l. Aromatická avšak delikátní chuť s prvky citrusů a bílých květů. Komplexní vyvážené víno s kulatou a svěží strukturou. Pro vinařství, patřící pod Chateau d'Avize, je důležitý soulad s přírodou, proto upřednostňuje pro péči o vinice přípravky na bázi rostlinných a minerálních látek a pravidelné obdělávání půdy. Tato filozofie se tak odráží i ve sklepích. Fermentace se provádí v dubových sudech a vína zrají na kalech po dobu alespoň 8 měsíců. Víno pak trpělivě zraje i ve sklepích, kdy je zapotřebí ho skladovat minimálně 30 měsíců. Struktura vinařství, jež se napůl nachází pod zemí, snižuje spotřebu energie pro temperování vín a omezuje vliv vinařství na životní prostředí. Tyto praktiky pak nabízejí vínům výjimečnou kvalitu a jemně aromatické potěšení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.