Novinka

André Chemin Rozlišovače na skleničky

  • 1 z 4

Originální silikonové identifikátory na skleničky od značky André Chemin. Rozlišovače snadno připevníte na skleničku, aby každý host bezpečně věděl, která sklenička je jeho. Kroužky v různých barvách jsou určeny pro sklenice se stopkou, na které budou perfektně držet. Kompaktní balení obsahuje 10 různých barev. Délka balení cca 11,5 cm.


  • Na skladě
190 Kč
Kategorie: Andre Chemin
 

Originální silikonové identifikátory na skleničky od značky André Chemin.

Rozlišovače snadno připevníte na skleničku, aby každý host bezpečně věděl, která sklenička je jeho. Kroužky v různých barvách jsou určeny pro sklenice se stopkou, na které budou perfektně držet. Kompaktní balení obsahuje 10 různých barev. Délka balení cca 11,5 cm.

Skvělý dárek pro milovníky značky André Chemin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

andrechemin_logo ac-logo-new

Champagne André Chemin je rodinné vinařství založené v roce 1948 a sídlící v malé vesničce jménem Sacy, v oblasti Petite Montagne de Reims. Jejich roční produkce dosahuje 55.000 lahví šampaňského, převážně z Pinot Noir s malým dotekem Chardonnay. Eva (rodilá Pražačka) a Sebastian jsou třetí generací vyrábějící s láskou šampaňské pod jménem André Chemin (dědeček Sebastiana), na vinicích certifikovaných HVE (Haute Valeur Environnementale) a Viticulture Durable, čímž dokazují jejich angažovanost v ochraně naší planety.