Luc Mérat

zvětšit obrázek: Luc Mérat Cuvée Brut Tradition (0,75l)

Luc Mérat Cuvée Brut Tradition (0,75l) 

Cuvée Traditionnel je postaveno především na odrůdě Pinot Meunier (50%) a dále obsahuje Chardonnay (35%) a Pinot Noir (15%). Čeká vás plné a provoněné champagne, které v chuti připomíná uleželá ročníková vína.

zvětšit obrázek: Luc Mérat Cuvée Rosé Brut (0,75l)

Luc Mérat Cuvée Rosé Brut (0,75l) 

Růžové champagne oceněné na několika prestižních výstavách a soutěžích, zlatá medaile Mondial du Rosé 2010. 100% Pinot Meunier. Svůdné champagne, které oslovuje zejména ženy. Vhodné jako vynikající aperitiv.

zvětšit obrázek: Luc Mérat Reserve Cuvée Fleurs de Vigne Brut (0,75l)

Luc Mérat Reserve Cuvée Fleurs de Vigne Brut (0,75l) 

Spojení Pinot Noir (30%) a Chardonnay (50%) přináší tomuto vínu svěžest, květinové tóny a vůni s ovocnými akcenty a po sladkých plodech. Plná, opulentní a přesto čerstvá chut, která klade důraz na sametový pocit (20% Pinot Meunier).


zvětšit obrázek: Luc Mérat Reserve Les Vignes de Pierre Brut 2006 (0,75l)

Luc Mérat Reserve Les Vignes de Pierre Brut 2006 (0,75l) 

V tomto šampaňském Luc Mérat je 100% hroznů Pinot Noir vysoké kvality. Stejně, jako všechna šampaňská Blanc de Noirs, i toto vyjadřuje sílu a charakter této odrůdy.

zvětšit obrázek: Luc Mérat Blanc de Blancs Brut (0,75l)

Luc Mérat Blanc de Blancs Brut (0,75l) 

Nejnovější šampaňské z vinařství Luc Mérat. Díky složení, 100% odrůdy Chardonnay, odhaluje dokonalou rovnováhu a překvapivou svěžet. Skvělý aperitiv!

zvětšit obrázek: Luc Mérat La Diva Extra Brut (0,75l)

Luc Mérat La Diva Extra Brut (0,75l) 

Elegantní nadprůměrné víno s krásnou zlatavou barvou, jemným perlením a autentickým a charismatickým charakterem. Charakteristická živá ovocná vůně s tóny čerstvého pečiva.